Відповідно до рішення журі учасники хору були нагороджені дипломом ІІІ ступеня. Також у номінації «Соло» Чайка Анна, учениця 7-А класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія», солістка хору, отримала диплом ІІ ступеня.

міжнародний фестиваль-конкурс перлини мистецтва

Серед великої кількості колективів ‑ учасників фестивалю десняночки Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району гідно виступили та отримали І премію у третій віковій категорії. 2 грудня 2017 року в Київській міській державній адміністрації відбудеться ІІІ Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості “Перлина Fest”.

Перлини Мистецтва

Лисенка (1978, І премія), ІХ Всесоюзного конкурсу вокалістів ім. Глинки (1979, ІІ премія), УІІ Міжнародного конкурсу ім. Ми впевнені, https://pavlov-fest.kiev.ua що наші юні митці, співаки та музикантискучили за публікою та виступами. Організатори Конкурсу просять долучатися всіх бажаючих.

Вихідними В Олександрійському Рбк Пройшов Фестиваль

З вітальним словом до усіх учасників звернувся заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Олександр Безкровний. Представити свої хореографічні таланти на фестиваль зібралося вісімнадцять колективів з… У понеділок, 21 вересня, міський голова Олександрії у своєму відеозверненні зазначив, що цьогоріч театрали нашого міста не будуть виступати на фестивалі «Вересневі самоцвіти», повідомляє… Жіночий хор «Глорія» заснований в 2008 році.

Жителі Олександрійщини Можуть Заспівати На Золотому Мікрофоні

Кожна фонограма повинна мати назву твору, колективу або прізвище виконавця (обов’язкова наявність копії). Гарбузовий фестиваль розпочався сьогодні, 17 вересня, у Приютівці.

Categories : Uncategorized